Red WOLF 180g Uued tooted
Hind: € 24.00

Red WOLF 180gBeltor

Kogus:
Püsikliendi hinnad:
Pronks € 22.00
Hõbe € 19.50
Kuld € 17.50

Extremely strong pre-workout formula

Äärmiselt tugev treeningeelne valem

Sisaldab magusaineid

Toidulisand

Toote iseloomustus:

RED WOLF on tõeliselt plahvatuslik kombinatsioon aktiivsetest koostisosadest. See on mõeldud kasutamiseks kõige väljakutsuvamatel juhtudel nagu ekstreemsetel treeningutel ja võistlustel. RED WOLF sisaldab spetsiaalset kompleksi beeta-alaniinist, tauriinist, L-türosiinist ja L-histidiinist, mis on võimendatud suure doosi veevaba kofeiiniga. See sisaldab ka kergesti imenduvat tsitrulliin malaati, innovatiivset agmatiin sulfaati ja L-norvaliini. Soovituslik päevane kogus on 7,5g (1,5 mõõtlusikatäit).

Soovituslik kasutamine:

Sega ühe päevanormi jagu toodet – 7,5 g (1,5 kulpi) šeikeris 300 ml veega. Kasuta 30 minutit enne treeningut. Tootel on tugev stimuleeriv toime, mitte kasutada enne uinumist!

Toitumisalane info

7,5 g

PRO STIM KOMPLEKS

 

Beeta-alaniin, tauriin, L-türosiin, L-histidiin

4000 mg

Veevaba kofeiin

200 mg

RED FLOW MAATRIKS

 

Tsitrulliinmalaat, L-norvaliin

2100 mg

Lisakoostisosad: sidrunhape  - happesuse regulaator, lõhna- ja maitsetugevdajad, dekstriinid (nisust ja maisist), sukraloos, naatriumsahharinaat, naatriumtsüklamaat – magusained, tsellulooskumm, ksantaankumm – paksendajad; beeta-karoteen – värvaine virsiku ja apelsini maitsel; asorubiin – värvaine vaarika ja maasika maitsel

Kõrge kofeiinisisaldus. Ei soovitata lastele, rasedatele või rinnaga toitvatele emadele (67mg 100ml kohta).

HOIATUSED: Ära ületa soovitatud päevadoosi. Ära kasuta toodet mitmekülgse toitumise asendajana. Rasedad, rinnaga toitvad või lapsed ei tohi toodet kasutada. Ära kasuta toodet vereringeprobleemide või kofeiinitundlikkuse korral. Ära kombineeri alkoholiga! Mitmekülgne toitumine ja tervislik elustiil on tähtsad. Asorubiin võib mõjuda negatiivselt laste tähelepanuvõimele ja aktiivsusele.

HOIUSTAMINE: Hoia toodet tihedalt suletud pakendis temperatuuril 15–25°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tähelepanu! Toode võib paakuda – see on loomulik protsess, mis tuleneb aktiivsete koostisosade hügroskoopsetest omadustest ning see ei mõjuta toote kvaliteeti

 PARIM ENNE: Kuupäev ja seerianumber pakendi põhjal

Tootja: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. inż. J. Śmidowicza 48, 81127 Gdynia, Poola

Edasimüüja: Platinum fitness Polska, Lwowska 11c, 22-100 Chelm, tel +48 814403341, office@beltor.eu, beltor.eu

Kokkusobivad tooted

€ 22.50 / € 22.50
€ 8.00 / € 8.00
€ 24.00 / € 24.00
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!