Immun-ER 270g Uued tooted
Hind: € 20.00

Immun-ER 270g

Kogus:
Püsikliendi hinnad:
Pronks € 19.00
Hõbe € 18.00
Kuld € 17.00

Kompleksne toidulisand immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Sisaldab vitamiine A, B6, C, D ja tsinki, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

 

IMMUN-ER on mitmekomponentne toidulisand, mida saab kasutada nõrkuse või suure intensiivsusega stressitekitajate perioodidel (näiteks haigus, intensiivne pingutus, töö ärakasutamine, pikaajaline väsimus, unehäired, tasakaalustamata toitumine).

Üksikud komponendid täidavad järgmisi funktsioone:

  • Inosiin on keemiline ühend, mis on seotud peamiselt AMP -ga, mille lähteaine on (ATP saab moodustada AMP -st)
  • Glutamiin on endogeenneaminohape, mida immuunsüsteemirakud kasutavad suures koguses. Sel põhjusel ei pruugi igapäevane toitumine katta tohutut glutamiinivajadust madala immuunsuse, haiguste ja kurnavate pingutuste ajal. Glutamiinil on kehas lai valik funktsioone. Suures koguses glutamiini kasutab ka seedesüsteem, mille korralik toimimine mõjutab ka immuunsust.
  • Kurkum ja ingveriekstraktid on toimeainete allikad. Kurkumiini ja gingeroole on traditsioonilises meditsiinis kasutatud sajandeid, sest usuti, et nende kasutamine võib piirata bakterite arengut organismis.
  • Vitamiinid C, D, A, B 6, samuti magneesium ja tsink. Nende peamiste vitamiinide ja mineraalide puudus, mis võib tuleneda ebapiisavast / elimineeritavast / muutumatust toitumisest, D -vitamiini päikese puudumisest ja intensiivsest eluviisist, võib suurendada organismi vastuvõtlikkust infektsioonidele. Seetõttu on nõrga immuunsusega perioodidel (näiteks sügis-talvisel perioodil) soovitatav lisada nendest vitamiinidest täiendavaid toiduallikaid või neid täiendada

 

Immun-er saab kasu suurest annusest (1000% RDA-st) D-vitamiini (2000 RÜ), mis aitab säilitada terveid luid, ja tsingist (10 mg), mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivstressi eest.

Toidulisand suhkru ja magusainega.
Soovituslik päevane kogus on 6 g.

Soovituslik kasutamine:

Soovituslik päevane kogus on 6 g (0,5 mõõtlusikatäit) segatuna 200 ml veega. Tarbi üks serveering päevas.

 

Aktiivsed koostisosad

6 g**

Inosiin

750,00 mg

L-glutamiin

750,00 mg

Vit.C

500,00 mg(650%*)

Magneesium

187,50 mg (50%*)

Ginger root ekstrakt
(Zingber officinalis) [5%Gingerrols]

100,00 mg

Turmeric ekstrakt
(Curcuma longa) [95% curcumin]

100,00 mg

Vitamin A

800,00 µg(100%*)

Tsink

10,00 mg (100%*)

Vitamiin B6

5,60 mg (400%*)

Vitamiin D

50,00 µg

* - protsenti soovituslikust päevanormist

** - soovituslik päevane kogus

Koostisosad: Maltodekstriin; L-arginiin hüdrokloriid; magneesium (magneesium tsitraat, magneesium laktaat); L-glutamiin; Turmeric ekstrakt (Curcuma longa) [95% curcumin]; Ginger root ekstrakt; Vitamin A; Vitamiin D;
(Zingber officinalis) [5%Gingerrols] ;  lõhna- ja maitsevõimendajad; paakumisvastane aine – silikoondioksiid; happesuse regulaator – õunhape;; tsink (tsink glükonaat); paksendajad – naatrium karboksüülmetüültselluloos, ksantaankumm; magusaine – sukraloos; värvaine troopilise apelsini maitsel – beeta-karoteen; vitamiin B6 (püridoksiin hüdrokloriid); värvaine suhkruvati maitsel – asorubiin;.

HOIATUSED: Ära ületa soovitatud päevadoosi. Ära kasuta toodet mitmekülgse toitumise asendajana. Rasedad, rinnaga toitvad või lapsed ei tohi toodet kasutada. Mitmekülgne toitumine ning tervislik elustiil on tähtsad. Asorubiinil võib olla kahjulik toime laste tähelepanuvõimele ja aktiivsusele.

HOIUSTAMINE: Hoia toodet tihedalt suletud pakendis temperatuuril 15–25°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Parim enne, seerianumber ning tootjariik on pakendi põhjal

Vabrikus kasutatakse allergeene nagu piim, soja, nisu, oder, munad, maapähklid ja pähklid.

Netokaal: pakendi sildil, koos triipkoodi ja maitsega.

Maaletooja: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. inż. J. Śmidowicza 48, 81127 Gdynia, email: office@trecnutrition.com, TOODETUD EU-s

Kokkusobivad tooted

€ 10.00 / € 10.00
€ 12.00 / € 12.00
€ 6.00 / € 6.00
€ 12.00 / € 12.00
€ 5.00 / € 7.00