PROZMA +   90kaps Uued tooted
Hind: € 22.00

PROZMA + 90kaps

Kogus:
Püsikliendi hinnad:
Pronks € 20.00
Hõbe € 19.00
Kuld € 17.00

PRO ZMA + toetab keha öist taastumist

PRO ZMA + on toidulisand, mis sisaldab ZINC + MAGNESIUM + VIT. B6 + DAA.

 

PRO ZMA + on soovitatav täiendava tootena koos D-asparagiinhappega (DAA), mineraalidega: tsink ja magneesium ning vitamiin. B6 enne öist taastumisperioodi.

• Tsink aitab kaasa DNA ja valgu õigele sünteesile.

• Magneesium aitab vähendada väsimust ja väsimust ning toetab lihaste ja vitamiinide õiget funktsiooni.

• B6 aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust.

• Sisaldab D-asparagiinhapet (DAA). See endogeenne valgu aminohape täiendab sportlaste toitumist ja tõstab testosterooni taset

 

Soovitatav päevane annus on 1 kapsel.

PRO ZMA + OMADUSED

Osa PRO ZMA + tsink, magneesium, vit. B6 ja DAA toetavad keha öist taastumist. Tsink aitab kaasa DNA ja valgu õigele sünteesile. Magneesium aitab vähendada väsimust ja väsimust ning säilitab normaalse lihaste ja vitamiinide funktsiooni. B6 aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust.

KUIDAS PRO ZMA + KASUTADA

Toote ühekordne serveerimine - Võtke 1 kapsel 300 ml veega. Võtke 1 portsjon päevas, eelistatavalt 30-60 minutit. enne magamaminekut.

 

PRO ZMA + HOIATUSED

Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Ravim ei ole ette nähtud lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on olulised. Toode võib sisaldada: piim, soja, gluteeni sisaldavad terad, munad, maapähklid ja pähklid.

PRO ZMA + NÄIDUSTUSED

PRO ZMA + on soovitatav täiendava tootena koos D-asparagiinhappega (DAA), mineraalidega: tsink ja magneesium ning vitamiin. B6 enne öist taastumisperioodi.

 

PRO ZMA + SÄILITAMINE

Hoida kuivas kohas, suletud anumas, temperatuuril 15-25 ° C, lastele kättesaamatus kohas. Pärast avamist tarbida 3 kuu jooksul. PARIM LÕPUNI, PARTII NUMBER: vt pakendi põhi.

1 kapslis

D-asparagiinhape (DAA)   250,00 mg

Magneesium                      250,00 mg (67% *)

Tsink                                    15,00 mg (150% *)

Vit. B6                                 6,00 mg (429% *)

Kokkusobivad tooted

€ 10.00 / € 10.00