CITRULLINE 4000 SHOT Uued tooted
Hind: € 1.50

CITRULLINE 4000 SHOT

Kogus:
Püsikliendi hinnad:
Pronks € 1.50
Hõbe € 1.50
Kuld € 1.50

CITRULLINE 4000 SHOT on tsitrulliinmalaadil põhinev toidulisand. Seda aminohappelist toitainet ei tooda organism piisavas koguses ning see on kulturistidele ja teistele sportlastele hädavajalik. Kiirendab toitainete sisenemist lihaskiududesse. Vähendab märkimisväärselt ammoniaagi – valgusünteesi kõrvalsaaduse – taset.

Tsitrulliin on oluline uurea tsükli jaoks ja teise aminohappe, arginiini tootmiseks. Lisand imendub hästi ja pärast seedetraktist imendumist ei hävine maksas.

 Ravimi kasutamine enne treeningut võimaldab oluliselt tõsta füüsilist töövõimet ja lükkab pikka aega edasi väsimusläve.

 

Tsitrulliinil on omadus laiendada veresooni, seetõttu tagab see hea lihasringluse, tagab ka lämmastiku tootmise ja suurendab oluliselt vastupidavust füüsilisel pingutusel, kuna tsitrulliin võimaldab kiirendada rasvapõletust ja avaldab positiivset mõju testosterooni tasemele. . Lisand ei koorma NA-d ega sega normaalset und.

Soovitused

CITRULLINE 4000 SHOT. Toidulisand. Magusainetega. pastöriseeritud toode. Apelsini ja kirsi maitse. VEDELIK L-TSITRULIIN.

CITRULLINE 4000 SHOT sisaldab suures koguses L-tsitrulliini 4000 mg. CITRULLINE 4000 SHOT on mõeldud suurenenud füüsilise aktiivsusega inimestele. Soovitatav päevane kogus on 100 ml.

KASUTAMINE: Võtke üks portsjon toodet – 100 ml (1 pudel). Võtke 1 portsjon päevas, eelistatavalt enne treeningut. Enne kasutamist loksutada.

KOOSTISOSAD: vesi; tsitrulliinmalaat; õunamahl õunamahla kontsentraadist (20%); happesuse regulaator (sidrunhape); maitsed; magusained (atsesulfaam K, sukraloos); säilitusained (kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat).

Toimeained 100 ml kohta*

Tsitrulliinmalaat 6200 mg

millest L-tsitrulliini 4000 mg

"Toote päevane osa

HOIATUSED: Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi seda toodet võtta. Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. KÕLBLIKKUSAEG, PARTII NUMBER: vt korki. SÄILITAMINE: Hoida seda mahutit tihedalt suletuna kuivas kohas temperatuuril 2-25°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta päikesevalguse ja külma eest.

Tootja: TREC NUTRITION Sp. o.o., st. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POOLA.

Kokkusobivad tooted

€ 2.40 / € 2.60
€ 10.00 / € 15.00
Ostukorv
Teie ostukorv on tühi!